Witamy w biurze prasowym firmy Palit
Najważniejsze informacje nt produktów marek Palit i Gainward.
Zapraszamy
Środa 2 Września 2020

Palit prezentuje karty z serii GameRock and GamingPro GeForce RTX 30

Palit Microsystems Ltd, wiodący producent kart graficznych, zaprezentował w dniu dzisiejszym karty z serii GeForce RTX ™ 3090, RTX 3080, RTX 3070 GameRock i GamingPro oparte na architekturze NVIDIA Ampere.

Nowe procesory graficzne NVIDIA GeForce RTX z serii 30 to druga generacja układów RTX. Zostały wyposażone w nowe rdzenie RT, rdzenie Tensor i układy do strumieniowego przesyłania danych. Zapewniają oszałamiające efekty wizualne, niesamowicie wysoką liczbę klatek na sekundę i akcelerację SI w grach i kreatywnych aplikacjach. Oparta na architekturze NVIDIA Ampere, która zapewnia wzrost wydajności do 1,9 x na wat w porównaniu z poprzednią generacją, seria RTX 30 obsługuje grafikę we wszystkich rozdzielczościach, nawet do 8K zapewniając płynny obraz najwyższej jakości. Karty GeForce RTX 3090, 3080 i 3070 reprezentują największy skok pomiędzy kolejnymi generacjami GPU w historii firmy NVIDIA.

Flagowa seria „GameRock” firmy Palit została stworzona dla entuzjastów gier, którzy chcą doświadczyć najlepszych wrażeń z gry i skorzystać z oświetlenia ARGB. Odmieniona za sprawą „Oślepiającego Anioła” seria GameRock oferuje nie tylko fantazyjne oświetlenie Angel ARGB, ale także niesamowity moduł termiczny, który oferuje ekstremalną wydajność chłodzenia.

Dla graczy, którzy wolą karty klasycznym wyglądzie, ale równie wydajne w grach, najlepszym wyborem jest seria Palit „GamingPro”. Wyposażona w solidny moduł termiczny i zaawansowane wentylatory TurboFan 3.0, seria GamingPro jest zoptymalizowana pod kątem maksymalizacji doznań w grach. Łącząc czarno-szarą konstrukcję z ARGB, karty umożliwiją dostosowanie efektów świetlnych do własnego stylu graczy

 

 • Seria Palit GeForce RTX 3090 / RTX3080 / RTX3070:

  GeForce RTX 3090 GameRock: 24GB GDDR6X
  ● GeForce RTX 3080 GameRock: 10GB GDDR6X
  ● GeForce RTX 3070 GameRock: 8GB GDDR6
 • GeForce RTX 3090 GamingPro: 24GB GDDR6X
      ● GeForce RTX 3080 GamingPro: 10GB GDDR6X
      ● GeForce RTX 3070 GamingPro:  8GB GDDR6

Karty RTX 3080 GamingPro pojawią się w sprzedaży 17 września

Karty RTX 3090 GamingPro pojawią się w sprzedaży 24 września

Data rozpoczęcia sprzedaży kart RTX 3070 nie została jeszcze ustalona

 

Karty z serii GameRock pojawią się w sprzedaży ok 2 tygodni po kartach z serii GamingPro

 

Dokładne ceny poszczególnych modeli nie zostały jeszcze ustalone. Na chwile obecną obowiązują ceny podane przez NVIDI: RTX 3090 7029 zł, RTX 3080 3279 zł i RTX 3070 2359 zł

 

 

 

 


Tagi: karty | nvidia | graficzne | rtx | palit | ampere | 3000
Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie Palit

Założona w 1988 firma Palit Microsystems Ltd. znana z produkcji stabilnych, doskonałych I innowacyjnych produktów elektronicznych. Od 19 lat obecna jest na europejskim rynku. Jako jeden z czołowych producentów komponentów komputerowych, Palit stale dostarcza na cały świat wysokiej jakości karty graficzne z każdego przedziału cenowego. Jest to pierwszy producent kart graficznych na Tajwanie i jednocześnie największy producent w skali światowej. W 2016 roku produkowała niemal dwukrotnie więcej kart graficznych niż piąta firma w zestawieniu i niemal 1,5x więcej niż druga. Nazwa firmy pochodzi od słowa „palette” nawiązując do palety używanej przez malarzy. Najważniejszymi cechami produktów Palita są dostawa na czas, stabilna jakość, specjalistyczna wiedza i konkurencyjne ceny. Firma ma biura ulokowane w Shenzhen, Taipei, Hong Kongu i Dusseldorfie i zatrudnia w sumie około 1500 pracowników. Firma utrzymuje sieć sprzedaży na całym świecie i stara się utrzymywać bliski kontakt ze swoimi klientami.