Witamy w biurze prasowym
Uzupełnij najważniejsze informacje, skonfiguruj konto i ciesz się prostą w obsłudze platformą do kontaktu z mediami!
Zapraszamy
Wtorek 4 Stycznia 2022

Nowa karta - Palit RTX 3050

Palit prezentuje karty GeForce RTX™ 3050 Dual i StormX Series Graphics

 

https://www.palit.com/palit/vgapro.php?id=4468&lang=en

https://www.palit.com/palit/vgapro.php?id=4458&lang=en

https://www.palit.com/palit/vgapro.php?id=4488&lang=en

https://www.palit.com/palit/vgapro.php?id=4478&lang=en

 

Palit Microsystems Ltd, autoryzowany partner firmy NVIDIA w segmencie niezintegrowanych kart graficznych, ogłosił wprowadzenie modeli GeForce RTX™ 3050 Dual i StormX Series.

GeForce RTX™ 3050 oferuje wydajność i efektywność architektury NVIDIA Ampere większej liczbie graczy niż kiedykolwiek wcześniej i jest pierwszym procesorem graficznym klasy 50, który obsługuje najnowsze gry wykorzystujące technologię Ray Tracingu z prędkością ponad 60 kl./s. RTX 3050 jest wyposażony w rdzenie RT drugiej generacji do Rray Tracingu i rdzenie Tensor trzeciej generacji do obsługi DLSS i AI. Ray Tracing to nowy standard w grach, a RTX 3050 sprawia, że ​​jest on dostępny łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Karty z serii Palit GeForce RTX™ 3050 Dual wyposażona są w dwa duże wentylatory 90 mm zapewniające wydajne chłodzenie oraz duże wycięcia w backplate poprawiające wentylację. Konfigurowalne oświetlenie RGB jest umieszczone na grzbiecie karty, dzięki czemu gracze mogą cieszyć się minimalistycznymi efektami świetlnymi.

 Kompaktowa, ale potężna seria StormX została również zaprezentowana w linii produktów Palit GeForce RTX™ 3050. Niewiarygodnie mała obudowa zawiera potężną moc pełnowymiarowej karty graficznej. Dzięki długości zaledwie 17 cm Palit StormX jest idealny do systemów o niewielkich rozmiarach. Gracze mogą doświadczyć 100% wydajności oszczędzając miejsce i budując łatwe do przenoszenia komputery.

Informacje kontaktowe

Website: https://www.palit.biz
e-mail: support@palit.com          

Facebook: https://www.facebook.com/palitvga/
Instagram: https://www.instagram.com/palit_global/

Youtube: https://www.youtube.com/PalitMedia

Twitter: https://twitter.com/Palit_Global
TikTok: https://www.tiktok.com/@palit_global

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie Palit

Założona w 1988 firma Palit Microsystems Ltd. znana z produkcji stabilnych, doskonałych I innowacyjnych produktów elektronicznych. Od 19 lat obecna jest na europejskim rynku. Jako jeden z czołowych producentów komponentów komputerowych, Palit stale dostarcza na cały świat wysokiej jakości karty graficzne z każdego przedziału cenowego. Jest to pierwszy producent kart graficznych na Tajwanie i jednocześnie największy producent w skali światowej. W 2016 roku produkowała niemal dwukrotnie więcej kart graficznych niż piąta firma w zestawieniu i niemal 1,5x więcej niż druga. Nazwa firmy pochodzi od słowa „palette” nawiązując do palety używanej przez malarzy. Najważniejszymi cechami produktów Palita są dostawa na czas, stabilna jakość, specjalistyczna wiedza i konkurencyjne ceny. Firma ma biura ulokowane w Shenzhen, Taipei, Hong Kongu i Dusseldorfie i zatrudnia w sumie około 1500 pracowników. Firma utrzymuje sieć sprzedaży na całym świecie i stara się utrzymywać bliski kontakt ze swoimi klientami.