Witamy w biurze prasowym firmy Palit
Najważniejsze informacje nt produktów marek Palit i Gainward.
Zapraszamy
Wtorek 1 Czerwca 2021

Gainward prezentuje karty RTX 3080Ti i 3070Ti

GAINWARD GeForce RTX 3080 Ti i RTX 3070 Ti Phoenix właśnie zostały zaprezentowane

Jako wiodąca marka na rynku kart graficznych dla entuzjastów, Gainward z dumą prezentuje dwie nowe karty Phoenix z serii GeForce RTX ™ 30 - Gainward GeForce RTX 3080 Ti Phoenix i Gainward GeForce RTX 3070 Ti Phoenix. Nowa karty Phoenix GeForce RTX 30 wykorzystują architekturę NVIDIA Ampere z rdzeniami Ray Tracing drugiej generacji, rdzeniami Tensor trzeciej generacji i nowymi multiprocesorami do strumieniowego przesyłania obrazu. Zapewniają dzięki temu niesamowite  efekty wizualne, olbrzymią ilość klatek obrazu na sekundę i akcelerację AI w grach i kreatywnych aplikacjach. Oferują też do 1,9 razy większą wydajność na Wat w porównaniu z poprzednią generacją.

 

Gainward GeForce RTX 3080 Ti Phoenix i Gainward GeForce RTX 3070 Ti Phoenix są wyposażone w nowy, efektywniejszy układ chłodzący Phoenix. Oświetlenie ARGB, dzięki wykorzystaniu użyciu najnowszego narzędzia Expertool, zapewnia spersonalizowany efekt oświetlenia, dopasowany do własnego stylu gracza.

Dzięki całkowicie nowej konstrukcji układu chłodzącego karta jest bardzo cicha nawet w czasie dużego obciążenia podczas gry. Funkcja „Zero RPM”, a także opatentowana konstrukcja ciepłowodów „U-Type”, zapewniająca lepszą efektywność rozpraszania ciepła to elementy, dzięki którym Gainward zaskarbi sobie wdzięczność użytkowników.

Zarówno Gainward GeForce RTX 3080 Ti Phoenix, jak i Gainward GeForce RTX 3070 Ti Phoenix oferują najbardziej wymagającym entuzjastom gier możliwości doświadczenia zupełnie nowych wrażeń w grach o rozdzielczości 4K i  zwiększonej wydajności.

Nadszedł czas, aby przygotować się na nową moc architektury Ampere.

GAINWARD GeForce RTX 3080 Ti / RTX 3070 Ti Phoenix

Specifications

Nazwa

GAINWARD

GeForce RTX 3080 Ti

Phoenix

GAINWARD

GeForce RTX 3070 Ti

Phoenix

Układ GPU

NVIDIA® GeForce RTX 3080 Ti

NVIDIA® GeForce RTX 3070 Ti

Rdzenie CUDA

10240

6144

Zegar rdzenia (Boost)

1665 MHz

1770 MHz

Zegar pamięci

9500 MHz (19 Gbps)

9500 MHz (19 Gbps)

Pamięć, szyna danych

12 GB, 384 bits, 912 GB/s

8 GB, 256 bits, 608 GB/s

Maksymalne TGP

350 W

290 W

Wyjścia

3 x DisplayPort (1.4a), HDMI (2.1)

Układ chłodzenia

Nowy wentylator Phoenix, szerokoścć 2,7 slotu

Złącze zasilania

8-pin x 2

Bus Interface

PCI-Express 4.0

Technologie

§  Architektura NVIDIA Ampere

§  Pamięć GDDR6X

§  Druga generacja rdzeni RT

§  Trzecia generacja rdzeni Tensor

§  NVIDIA GeForce Experience

§  Microsoft DirectX 12 Ultimate

§  Vulkan RT API, OpenGL 4.6

§  NVIDIA DLSS

§  NVIDIA GPU Boost

§  NVIDIA Ansel

§  NVIDIA G-SYNC

§  VR Ready

§  3 x DisplayPort 1.4a

§  HDMI 2.1, obsługuje 4K@120Hz HDR, 8K@60Hz HDR i zmienną częstotliwość odświeżania

§  HDCP 2.3

§  PCI Express 4.0

Akcesoria

§  Instrukcja

O firmie
Firma Gainward została założona w 1984. Misją Gainwarda jest produkowanie najbardziej zaawansowanych technicznie kart graficzne i najwyższy poziom zadowolenia klientów. Wysokiej klasy produkty Gainwarda cieszą się doskonałą renomą wśród entuzjastów. Wprowadzone przez Gainwarda określenia “Golden Sample” (GS) i “Golden Sample - Goes Like Hell” (GS-GLH) stały się synonimami, którymi określa się mocno I ekstremalnie podkręcone karty graficzne. Jako jedna z wiodących marek kart graficznych Gainward stale dostarcza najwydajniejsze produkty o doskonałej jakości starając się w ten potwierdzić zaufanie i szacunek klientów jakim obdarzają ją klienci. Główna siedziba firmy znajduje się w Taipei na Taiwanie, fabryki w Shenzhen w Chinach, a oddział europejski ma siedzibę w Niemczech. Ambicją firmy jest dostarczanie swoich produktów na cały świat przy jednoczesnej ścisłej kooperacji z lokalnymi partnerami.

 

Więcej informacji można znaleźć pod adresem http://www.gainward.com

 

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie Palit

Założona w 1988 firma Palit Microsystems Ltd. znana z produkcji stabilnych, doskonałych I innowacyjnych produktów elektronicznych. Od 19 lat obecna jest na europejskim rynku. Jako jeden z czołowych producentów komponentów komputerowych, Palit stale dostarcza na cały świat wysokiej jakości karty graficzne z każdego przedziału cenowego. Jest to pierwszy producent kart graficznych na Tajwanie i jednocześnie największy producent w skali światowej. W 2016 roku produkowała niemal dwukrotnie więcej kart graficznych niż piąta firma w zestawieniu i niemal 1,5x więcej niż druga. Nazwa firmy pochodzi od słowa „palette” nawiązując do palety używanej przez malarzy. Najważniejszymi cechami produktów Palita są dostawa na czas, stabilna jakość, specjalistyczna wiedza i konkurencyjne ceny. Firma ma biura ulokowane w Shenzhen, Taipei, Hong Kongu i Dusseldorfie i zatrudnia w sumie około 1500 pracowników. Firma utrzymuje sieć sprzedaży na całym świecie i stara się utrzymywać bliski kontakt ze swoimi klientami.