Witamy w biurze prasowym
Uzupełnij najważniejsze informacje, skonfiguruj konto i ciesz się prostą w obsłudze platformą do kontaktu z mediami!
Zapraszamy
Poniedziałek 16 Sierpnia 2021

Gainward Phantom + z lepszym chłodzeniem i oświetleniem ARGB

Jako wiodąca marka na rynku kart graficznych dla entuzjastów, Gainward z dumą przedstawia nową serię Phoenix z układami NVIDIA® GeForce RTX ™ 30 . Pierwszym modelem z tej serii jest Gainward GeForce RTX 3080 Ti Phantom. Wkrótce dołączą do niego modele Gainward GeForce RTX 3090 Phantom+, Gainward GeForce RTX 3080 Phantom+ i Gainward GeForce RTX 3070 Phantom+. Wszystkie wyposażone będą w nowy, ulepszony układ chłodzenia.

Nowa układ chłodzący Phantom jest nie tylko elegancki, ale też przede wszystkim wydajniejszy od poprzedniego. Dzięki zupełnie nowej konstrukcji, nowy wentylator Phantom zapewnia do 7 stopni C lepszą wydajność termiczną, a także znacznie niższy poziom hałasu w mocno obciążonym środowisku gier.

Podświetlenie zgodne ze standardem ARGB zapewnia niezwykłe efekty świetlne, które każdy użytkownik jest w stanie dopasować do własnego stylu i upodobań za pomocą narzędzia Expertool. Funkcja „ARGB SYNC” umożliwia synchronizację oświetlenia karty Phantom za pomocą jednego kabla dołączonego do pakietu z innymi urządzeniami systemowymi obsługującymi ARGB.

Zabezpieczający konstrukcję metalowy backplate optymalizuje rozpraszanie ciepła i zapewnia dodatkową ochronę karty, podnosząc zaufanie graczy do jakości produktu.

“Zero RPM” podobnie jak “Dual BIOS” to użyteczne funkcje umożliwiające użytkownikom lepsze wykorzystanie posiadanych kart graficznych.

Karty z serii Gainward GeForce RTX 30 Phantom są fabrycznie podkręcone – jak wszystkie modele z serii GAINWARD „Golden Sample”. Dzięki temu oferują dodatkową liczbę klatek na sekundę dla najbardziej wymagających gier komputerowych. Użytkownicy mogą w ten sposób doświadczać zupełnie nowej klasy ulepszonego pod względem wydajności środowiska gier 4K.

Seria GAINWARD GeForce RTX 30 Phantom

Specyfikacja

Nazwa

GAINWARD

GeForce RTX 3090

Phantom+

GAINWARD

GeForce RTX 3080 Ti

Phantom

GAINWARD

GeForce RTX 3080

Phantom+

GAINWARD

GeForce RTX 3070

Phantom+

Maks. TGP

370 W

350 W

340 W

250 W

Złącza

3 * DisplayPort (1.4a), HDMI (2.1)

Chłodzenie

Nowy wentylator Phantom, 2,7-slotowe

Zasilanie

8-pin *3

8-pin *2

Interfejs

PCI-Express 4.0

 

O firmie
Firma Gainward została założona w 1984. Misją Gainwarda jest produkowanie najbardziej zaawansowanych technicznie kart graficzne i najwyższy poziom zadowolenia klientów. Wysokiej klasy produkty Gainwarda cieszą się doskonałą renomą wśród entuzjastów. Wprowadzone przez Gainwarda określenia “Golden Sample” (GS) i “Golden Sample - Goes Like Hell” (GS-GLH) stały się synonimami, którymi określa się mocno I ekstremalnie podkręcone karty graficzne. Jako jedna z wiodących marek kart graficznych Gainward stale dostarcza najwydajniejsze produkty o doskonałej jakości starając się w ten potwierdzić zaufanie i szacunek klientów jakim obdarzają ją klienci. Nazwa firmy symbolizuje wiarę w to, że produkty są na tyle dobre, aby zasłużyć na uznanie klientów. Główna siedziba firmy znajduje się w Taipei na Taiwanie, fabryki w Shenzhen w Chinach, a oddział europejski ma siedzibę w Niemczech. Ambicją firmy jest dostarczanie swoich produktów na cały świat przy jednoczesnej ścisłej kooperacji z lokalnymi partnerami.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem http://www.gainward.com

 

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie Palit

Założona w 1988 firma Palit Microsystems Ltd. znana z produkcji stabilnych, doskonałych I innowacyjnych produktów elektronicznych. Od 19 lat obecna jest na europejskim rynku. Jako jeden z czołowych producentów komponentów komputerowych, Palit stale dostarcza na cały świat wysokiej jakości karty graficzne z każdego przedziału cenowego. Jest to pierwszy producent kart graficznych na Tajwanie i jednocześnie największy producent w skali światowej. W 2016 roku produkowała niemal dwukrotnie więcej kart graficznych niż piąta firma w zestawieniu i niemal 1,5x więcej niż druga. Nazwa firmy pochodzi od słowa „palette” nawiązując do palety używanej przez malarzy. Najważniejszymi cechami produktów Palita są dostawa na czas, stabilna jakość, specjalistyczna wiedza i konkurencyjne ceny. Firma ma biura ulokowane w Shenzhen, Taipei, Hong Kongu i Dusseldorfie i zatrudnia w sumie około 1500 pracowników. Firma utrzymuje sieć sprzedaży na całym świecie i stara się utrzymywać bliski kontakt ze swoimi klientami.