Witamy w biurze prasowym firmy Palit
Najważniejsze informacje nt produktów marek Palit i Gainward.
Zapraszamy
Czwartek 16 Stycznia 2020

GAINWARD GeForce RTX 2080 SUPER Phoenix Series

- SUPER jest naprawdę SUPER -

Gainward, wiodąca marka na rynku kart graficznych dla entuzjastów prezentuje nową serię Phoenix. Pierwszymi przedstawicielami tej serii są Gainward GeForce RTX 2080 SUPER Phoenix „Golden Sample” i Gainward GeForce RTX 2070 SUPER Phoenix „Golden Sample”.

 Karty te wykorzystują wielokrotnie nagradzaną architekturę NVIDIA Turing ™ znaną z serii GeForce® RTX 20 łączącej technologię ray tracing, sztuczną inteligencję i programowalne jednostki cieniujące. Nowe karty taktowane są szybszymi zegarami i zapewniają wydajność nawet o 25% wyższą niż referencyjne modele z serii RTX 20, oraz nawet 6 wyższą niż GPU poprzedniej generacji.

 Karty Gainward GeForce RTX 2080 SUPER Phoenix i Gainward GeForce RTX 2070 SUPER Phoenix są wyposażone w nowy układ chłodzący o nazwie Phoenix. Wykorzystuje on potrójny cichy wentylator, który zapewnia doskonałą wydajność termiczną przy bardzo niskim natężeniu hałasu, nawet w warunkach dużego obciążenia karty. Układ chłodzący wyposażony jest w podświetlany diodami RGB LED wskaźnik obciążenia i funkcję „Zero RPM”, która gwarantuje całkowity brak hałasu przy braku obciążenia karty.

Zarówno Gainward GeForce RTX 2080 SUPER Phoenix, jak i Gainward GeForce RTX 2070 SUPER Phoenix są fabrycznie podkręcone - wersja GAINWARD „Golden Sample”, oferuje dodatkową wydajność przeliczalną na liczbę klatek na sekundę dla najbardziej wymagających entuzjastów gier. Dzięki temu wszyscy użytkownicy mogą doświadczyć zupełnie nowego poziomu doświadczeń w rozdzielczości 4K.

Czas przygotować się i zdobyć tę nową super moc.

GAINWARD GeForce RTX 2080 SUPER/RTX 2070 SUPER Phoenix Series

Specyfikacja

Model

GAINWARD

GeForce RTX 2080 SUPER

Phoenix “GS”

GAINWARD

GeForce RTX 2080 SUPER

Phoenix

GAINWARD

GeForce RTX 2070 SUPER

Phoenix “GS”

GAINWARD

GeForce RTX 2070 SUPER

Phoenix

GPU Chip

NVIDIA® GeForce RTX 2080 SUPER

NVIDIA® GeForce RTX 2070 SUPER

Rdzenie CUDA

3072

2560

Zegar rdzenia (Boost)

1845 MHz

1815 MHz

1815 MHz

1770 MHz

Taktowanie pamięci

7,750 MHz (15.5Gbps)

7,000 MHz (14Gbps)

Pamięć, szerokość szyny

8 GB, 256 bits, 496 GB/sec

8 GB, 256 bits, 448 GB/sec

Maksymalne TGP

250 W

215/235 W

Porty

3 * DisplayPort (1.4), HDMI (2.0b)

Chłodzenie

Nowy wentylator Phoenix, 2.5 slot

Złącze zasilania

8-pin i 6-pin

Interfejs

PCI-Express 3.0

Technologie

§  Architektura NVIDIA Turing

§  Pamięć GDDR6

§  Process technologiczny 12nm FinFET

§  Real-Time Ray Tracing

§  NVIDIA GeForce Experience

§  Microsoft DirectX 12 API, Vulkan API, OpenGL 4.6 support

§  NVIDIA GPU Boost

§  NVIDIA NVLink (NVIDIA SLI)

§  NVIDIA Ansel technology

§  NVIDIA G-SYNC-Compatible

§  VR Ready

§  PCI Express 3.0

Akcesoria

§  Instrukcja

 

O firmie
Firma Gainward została założona w 1984. W 2005 r. połączyła się z firmą Palit. Misją Gainwarda jest produkowanie najbardziej zaawansowanych technicznie kart graficzne i najwyższy poziom zadowolenia klientów. Wysokiej klasy produkty Gainwarda cieszą się doskonałą renomą wśród entuzjastów. Wprowadzone przez Gainwarda określenia “Golden Sample” (GS) i “Golden Sample - Goes Like Hell” (GS-GLH) stały się synonimami, którymi określa się mocno I ekstremalnie podkręcone karty graficzne. Jako jedna z wiodących marek kart graficznych Gainward stale dostarcza najwydajniejsze produkty o doskonałej jakości starając się w ten potwierdzić zaufanie i szacunek klientów jakim obdarzają ją klienci. Główna siedziba firmy znajduje się w Taipei na Taiwanie, fabryki w Shenzhen w Chinach, a oddział europejski ma siedzibę w Niemczech. Ambicją firmy jest dostarczanie swoich produktów na cały świat przy jednoczesnej ścisłej kooperacji z lokalnymi partnerami.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem http://www.gainward.com

 

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie Palit

Założona w 1988 firma Palit Microsystems Ltd. znana z produkcji stabilnych, doskonałych I innowacyjnych produktów elektronicznych. Od 19 lat obecna jest na europejskim rynku. Jako jeden z czołowych producentów komponentów komputerowych, Palit stale dostarcza na cały świat wysokiej jakości karty graficzne z każdego przedziału cenowego. Jest to pierwszy producent kart graficznych na Tajwanie i jednocześnie największy producent w skali światowej. W 2016 roku produkowała niemal dwukrotnie więcej kart graficznych niż piąta firma w zestawieniu i niemal 1,5x więcej niż druga. Nazwa firmy pochodzi od słowa „palette” nawiązując do palety używanej przez malarzy. Najważniejszymi cechami produktów Palita są dostawa na czas, stabilna jakość, specjalistyczna wiedza i konkurencyjne ceny. Firma ma biura ulokowane w Shenzhen, Taipei, Hong Kongu i Dusseldorfie i zatrudnia w sumie około 1500 pracowników. Firma utrzymuje sieć sprzedaży na całym świecie i stara się utrzymywać bliski kontakt ze swoimi klientami.