Witamy w biurze prasowym firmy Palit
Najważniejsze informacje nt produktów marek Palit i Gainward.
Zapraszamy
Czwartek 28 Listopada 2019

Cichsza praca po aktualizacji BIOS-u w kartach 1650 SUPER

Wystarczy zaktualizować BIOS karty 1650 SUPER, aby obniżyć jej głośność podczas pracy bez obciążenia.

Ulepszony BIOS do cichszej pracy

Ze względu na fakt, że sterownik do kart GTX 1650 SUPER został udostępniony dopiero w dniu premiery tych kart (22 listopada), producenci nie mieli możliwości idealnego przetestowania zachowania kart z tym sterownikiem. W efekcie karty firm Palit i Gainward charakteryzują się niepotrzebnie wysoką prędkością obrotową wentylatora w trybie spoczynku.

Producent już zareagował na uwagi użytkowników i przygotował rozwiązanie problemu. Wystarczy  zainstalować nowy BIOS w karcie i obroty wentylatora zostaną dostosowane do rzeczywistych potrzeb. Plik z BIOS-em i programem do jego aktualizacji można pobrać z adresu:

GeForce® GTX 1650 SUPER StormX

http://eu.palit.com/palit/vgapro.php?id=3437&lang=pl&pn=NE6165S018G1-166F&tab=do

GeForce® GTX 1650 SUPER StormX OC

http://eu.palit.com/palit/vgapro.php?id=3430&lang=pl&pn=NE6165SS18G1-166F&tab=do

GeForce® GTX 1650 SUPER Pegasus

http://www.gainward.com/main/vgapro.php?id=1075&tab=dl&lang=en

GeForce® GTX 1650 SUPER Pegasus OC

http://www.gainward.com/main/vgapro.php?id=1074&tab=dl&lang=en

Wszystkie nowo produkowane karty będą fabrycznie wyposażane w nowy BIOS.

Tagi: praca | palit | gainward | nvidia | 1650 | super | rpm | bios | update | cicha
Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie Palit

Założona w 1988 firma Palit Microsystems Ltd. znana z produkcji stabilnych, doskonałych I innowacyjnych produktów elektronicznych. Od 19 lat obecna jest na europejskim rynku. Jako jeden z czołowych producentów komponentów komputerowych, Palit stale dostarcza na cały świat wysokiej jakości karty graficzne z każdego przedziału cenowego. Jest to pierwszy producent kart graficznych na Tajwanie i jednocześnie największy producent w skali światowej. W 2016 roku produkowała niemal dwukrotnie więcej kart graficznych niż piąta firma w zestawieniu i niemal 1,5x więcej niż druga. Nazwa firmy pochodzi od słowa „palette” nawiązując do palety używanej przez malarzy. Najważniejszymi cechami produktów Palita są dostawa na czas, stabilna jakość, specjalistyczna wiedza i konkurencyjne ceny. Firma ma biura ulokowane w Shenzhen, Taipei, Hong Kongu i Dusseldorfie i zatrudnia w sumie około 1500 pracowników. Firma utrzymuje sieć sprzedaży na całym świecie i stara się utrzymywać bliski kontakt ze swoimi klientami.