Witamy w biurze prasowym firmy Palit
Najważniejsze informacje nt produktów marek Palit i Gainward.
Zapraszamy
Poniedziałek 29 Listopada 2021

Pierwsza karta graficzna zmieniająca kolor Palit ColorPOP

Palit zaprezentował kartę z serii ColorPOP. Pierwszym jej przedstawicielem jest model RTX 3060Ti

ColorPOP to karta, która mieni się kolorami niczym kameleon. Wszystko za sprawą specjalnego lakieru, którym została pomalowana obudowa poprawionego układu chłodzenia. Dzięki temu w zależności od kąta patrzenia i oświetlenia karta wyraje się mieć nieco inny kolor. To ukłon w stronę tych, który szukają nietuzinkowych rozwiązań. 

Pierwowzorem karty jest modyfikacja standardowego modelu karty zaprezentowana w social mediach Palita. Zebrała ona tak dużo pochlebnych recenzji, że producent zdecydował się wypuścić limitowaną serię identycznie wyglądającego modelu.

Więcej informacji o karcie, specyfikacja techniczna i zdjęcia:

https://www.palit.com/event/promote/2021/colorpop_3060ti/index_pl.php

https://eu.palit.com/palit/vgapro.php?id=4448&lang=pl&pn=NE6306T019P2-1041R&tab=ov

 

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Ilustracje

Informacje o firmie Palit

Założona w 1988 firma Palit Microsystems Ltd. znana z produkcji stabilnych, doskonałych I innowacyjnych produktów elektronicznych. Od 19 lat obecna jest na europejskim rynku. Jako jeden z czołowych producentów komponentów komputerowych, Palit stale dostarcza na cały świat wysokiej jakości karty graficzne z każdego przedziału cenowego. Jest to pierwszy producent kart graficznych na Tajwanie i jednocześnie największy producent w skali światowej. W 2016 roku produkowała niemal dwukrotnie więcej kart graficznych niż piąta firma w zestawieniu i niemal 1,5x więcej niż druga. Nazwa firmy pochodzi od słowa „palette” nawiązując do palety używanej przez malarzy. Najważniejszymi cechami produktów Palita są dostawa na czas, stabilna jakość, specjalistyczna wiedza i konkurencyjne ceny. Firma ma biura ulokowane w Shenzhen, Taipei, Hong Kongu i Dusseldorfie i zatrudnia w sumie około 1500 pracowników. Firma utrzymuje sieć sprzedaży na całym świecie i stara się utrzymywać bliski kontakt ze swoimi klientami.