Witamy w biurze prasowym
Uzupełnij najważniejsze informacje, skonfiguruj konto i ciesz się prostą w obsłudze platformą do kontaktu z mediami!
Zapraszamy
Poniedziałek 31 Maja 2021

Palit prezentuje karty RTX 3080TI i 3070TI

Palit Microsystems Ltd, wiodący producent kart graficznych, zaprezentował dzisiaj nowe karty z serii GeForce RTX ™ z architekturą NVIDIA® Ampere; RTX 3080 Ti, RTX 3070 Ti obie w wersjach GameRock i GamingPro.

Wykorzystując ulepszone rdzenie RT i Tensor, nowe procesory strumieniowe i superszybką pamięć G6X, nowa seria GeForce RTX 30 zapewnia najwyższą wydajność, której oczekują gracze i oferuje moc wystarczającą do pokonania nawet najbardziej wymagających gier.

Seria Palit GeForce RTX 3070 Ti jest wyposażona w opatentowane ciepłowody Double-U. Zapewniają one o 20% większą powierzchnię rozpraszania ciepła i zmniejszają maks. temperaturę GPU o 5 °C. Dzięki precyzyjnemu formowaniu w kształcie litery U, 6 ciepłowodów zapewnia wydajność oferowaną przez 8 o tradycyjnym kształcie.

Flagowa seria „GameRock” Palita została stworzona dla entuzjastów gier, którzy oczekują najlepszych wrażeń z gier i równie dobrego oświetlenia ARGB. Opakowana w oświetlenie typu „błyszczący anioł” seria GameRock oferuje nie tylko fantazyjne oświetlenie ARGB, ale niesamowicie wydajny układ chłodzenia.

Dla graczy zainteresowanych kartami o tradycyjnym wyglądzie najlepszym wyborem jest seria Palit „GamingPro”. Karty wyposażone w wydajny układ chłodzenia i zaawansowane wentylatory TurboFan 3.0, seria GamingPro są zoptymalizowane pod kątem najwyższej wydajności w grach. Łącząc stalowo-czarną kolorystykę z oświetleniem ARGB umożliwiają dostosowanie efektów świetlnych do własnego stylu każdego gracza.

 • Seria Palit GeForce RTX 3080 Ti / RTX 3070 Ti

  GeForce RTX 3080 Ti GameRock OC: 12GB GDDR6X
  ● GeForce RTX 3080 Ti GameRock: 12GB GDDR6X
  ● GeForce RTX 3070 Ti GameRock OC: 8GB GDDR6X
  ● GeForce RTX 3070 Ti GameRock: 8GB GDDR6X
 • GeForce RTX 3080 Ti GamingPro: 12GB GDDR6X
  ● GeForce RTX 3070 Ti GamingPro:  8GB GDDR6X

 

Tagi: Palit | graficzne | RTX | 3080ti | 3070ti | LHR | karty
Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie Palit

Założona w 1988 firma Palit Microsystems Ltd. znana z produkcji stabilnych, doskonałych I innowacyjnych produktów elektronicznych. Od 19 lat obecna jest na europejskim rynku. Jako jeden z czołowych producentów komponentów komputerowych, Palit stale dostarcza na cały świat wysokiej jakości karty graficzne z każdego przedziału cenowego. Jest to pierwszy producent kart graficznych na Tajwanie i jednocześnie największy producent w skali światowej. W 2016 roku produkowała niemal dwukrotnie więcej kart graficznych niż piąta firma w zestawieniu i niemal 1,5x więcej niż druga. Nazwa firmy pochodzi od słowa „palette” nawiązując do palety używanej przez malarzy. Najważniejszymi cechami produktów Palita są dostawa na czas, stabilna jakość, specjalistyczna wiedza i konkurencyjne ceny. Firma ma biura ulokowane w Shenzhen, Taipei, Hong Kongu i Dusseldorfie i zatrudnia w sumie około 1500 pracowników. Firma utrzymuje sieć sprzedaży na całym świecie i stara się utrzymywać bliski kontakt ze swoimi klientami.