Witamy w biurze prasowym
Uzupełnij najważniejsze informacje, skonfiguruj konto i ciesz się prostą w obsłudze platformą do kontaktu z mediami!
Zapraszamy
Środa 28 Października 2020

Palit prezentuje karty RTX 3070 JetStream

Karta stworzona dla overclockerów – Palit prezentuje serię GeForce RTX 30 JetStream

Palit Microsystems Ltd, największy partner firmy NVIDIA, zaprezentował karty z serii GeForce RTX 3070 JetStream oparte na architekturze NVIDIA Ampere.

Nowe procesory graficzne NVIDIA GeForce RTX z serii 30 wyposażone są w nowe rdzenie RT, rdzenie Tensor i układy do strumieniowego przesyłania danych. Zapewniają oszałamiające efekty wizualne, niesamowicie wysoką liczbę klatek na sekundę i akcelerację SI w grach i kreatywnych aplikacjach. Oparte na architekturze NVIDIA Ampere, która zapewnia wzrost wydajności do 1,9 x na wat w porównaniu z poprzednią generacją reprezentują największy skok pomiędzy kolejnymi generacjami GPU w historii firmy NVIDIA.

Seria Palit RTX 3070 JetStream oferująca olbrzymi potencjał overclockerski i wydajny system chłodzenia została zaprojektowana specjalnie dla fanów podkręcania, którzy pasjonują się zwiększaniem ustawień zegara podczas gry. 

Konstrukcja wentylatora w najnowszych wersjach kart JetStream została ulepszona. TurboFan 3.0 optymalizuje przepływ powietrza i oferuje zwiększoną trwałość. Dwa łożyska kulkowe redukują wibracje i hałas. Usprawnienia te skutkują podniesieniem termicznej wydajności kart z serii JetStream.  

Karta Palit RTX 3070 JetStream ma zupełnie nowy wygląd, charakteryzuje się minimalistycznym i estetycznym designem. Nowa funkcja - ARGB SYNC umożliwia zsynchronizowanie podświetlenia GPU z innymi podzespołami obsługującymi standard ARGB. Czarna obudowa połączona z subtelnym podświetleniem ARGB JetStream symbolizuje odzwierciedla nieposkromioną energię charakteryzująca graczy. Sztywna konstrukcja karty pasuje do większości obudów.


◆ Karty z serii Palit GeForce RTX 3080 JetStream pojawią się w sprzedaży niedługo po premierze RTX 3070!

Seria Palit GeForce RTX 30 JetStream

  • GeForce RTX 3070 JetStream OC: 8GB GDDR6
  • GeForce RTX 3070 JetStream: 8GB GDDR6
  • GeForce RTX 3080 JetStream OC: 10GB GDDR6X
  • GeForce RTX 3080 JetStream: 10GB GDDR6X

 


                

 

 

Tagi: Palit | RTX | 3070 | JetStorm
Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie Palit

Założona w 1988 firma Palit Microsystems Ltd. znana z produkcji stabilnych, doskonałych I innowacyjnych produktów elektronicznych. Od 19 lat obecna jest na europejskim rynku. Jako jeden z czołowych producentów komponentów komputerowych, Palit stale dostarcza na cały świat wysokiej jakości karty graficzne z każdego przedziału cenowego. Jest to pierwszy producent kart graficznych na Tajwanie i jednocześnie największy producent w skali światowej. W 2016 roku produkowała niemal dwukrotnie więcej kart graficznych niż piąta firma w zestawieniu i niemal 1,5x więcej niż druga. Nazwa firmy pochodzi od słowa „palette” nawiązując do palety używanej przez malarzy. Najważniejszymi cechami produktów Palita są dostawa na czas, stabilna jakość, specjalistyczna wiedza i konkurencyjne ceny. Firma ma biura ulokowane w Shenzhen, Taipei, Hong Kongu i Dusseldorfie i zatrudnia w sumie około 1500 pracowników. Firma utrzymuje sieć sprzedaży na całym świecie i stara się utrzymywać bliski kontakt ze swoimi klientami.