Witamy w biurze prasowym
Uzupełnij najważniejsze informacje, skonfiguruj konto i ciesz się prostą w obsłudze platformą do kontaktu z mediami!
Zapraszamy
Poniedziałek 30 Listopada 2020

Palit prezentuje karty RTX 3060 Ti

Palit Microsystems Ltd, partner NVIDIA, zaprezentował dzisiaj karty graficzne GeForce RTX™ 3060 Ti GamingPro i Dual Series.

Wykorzystująca architekturę NVIDIA Ampere i drugą generację jednostek NVIDIA RTX, czyli najpotężniejszą na świecie platformę do gier na komputery PC z obsługą ray tracingu i wspomaganą sztuczną inteligencją, karta GeForce RTX 3060 Ti zapewnia niesamowitą rozgrywkę w rozdzielczości 1080p i 1440p już w cenie od 399 USD (polskie ceny na końcu informacji).

RTX 3060 Ti obsługuje trzy innowacje: NVIDIA DLSS zwiększające wydajność, które jest teraz dostępne w ponad 25 grach; NVIDIA Reflex zmniejszające input lag i sprawiające, że gry są bardziej responsywne dając graczom dodatkową przewagę nad przeciwnikiem; oraz NVIDIA Broadcast - zestaw wykorzystujących SI ulepszeń audio i wideo, w tym wirtualne tła i usuwanie szumów, które użytkownicy mogą stosować do czatów, rozmów przez Skype i spotkań wideo. Niezależnie od tego, czy grasz w tradycyjne tytuły na pecetach, czy korzystasz z aplikacji kreatywnych I profesjonalnych, czy też zachwycasz się najnowszymi tytułami wykorzystującymi ray tracing, takimi jak Cyberpunk 2077, Call of Duty: Black Ops Cold War, Watch Dogs: Legion lub innymi, GeForce RTX 3060 Ti zapewnia najlepsze możliwe wrażenia w swojej klasie dla każdego, wszędzie!

Dla graczy, którzy lubią klasyczny design kart graficznych połączony z maksymalną wydajnością, najlepszym wyborem jest seria Palit GamingPro. Te karty wyposażone są w skuteczny układ chłodzenia i odlewany ciśnieniowo backplate, a także są optymalizowane w celu dostarczania jak najlepszych doznań z komputerowej rozrywki. Czarno-szara kolorystyka połączona z podświetleniem ARGB umożliwia tworzenie efektów świetlnych, dopasowanych do preferencji gracza.

Dla preferujących kompaktową konstrukcję, Palit wprowadza serię „Dual”. Dzięki dwóm wentylatorom 90 mm i licznym otworom na backplate, seria Palit GeForce RTX 3060 Ti Dual zapewnia bardzo dobrą wydajność chłodzenia. Delikatne podświetlenie RGB na grzbiecie karty dodaje stylowego akcentu w podświetlanej obudowie.

 Seria Palit GeForce RTX 3060 Ti

  • GeForce RTX 3060 Ti GamingPro OC: 8GB GDDR6 – 2.199 PLN
  • GeForce RTX 3060 Ti GamingPro: 8GB GDDR6 – 2.149 PLN

DUAL

  • GeForce RTX 3060 Ti Dual OC: 8GB GDDR6 – 2.079 PLN
  • GeForce RTX 3060 Ti Dual: 8GB GDDR6 – 1.999 PLN
Tagi: karta | Palit | RTX | graficzna | Ampere | 3060 | 3060ti
Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie Palit

Założona w 1988 firma Palit Microsystems Ltd. znana z produkcji stabilnych, doskonałych I innowacyjnych produktów elektronicznych. Od 19 lat obecna jest na europejskim rynku. Jako jeden z czołowych producentów komponentów komputerowych, Palit stale dostarcza na cały świat wysokiej jakości karty graficzne z każdego przedziału cenowego. Jest to pierwszy producent kart graficznych na Tajwanie i jednocześnie największy producent w skali światowej. W 2016 roku produkowała niemal dwukrotnie więcej kart graficznych niż piąta firma w zestawieniu i niemal 1,5x więcej niż druga. Nazwa firmy pochodzi od słowa „palette” nawiązując do palety używanej przez malarzy. Najważniejszymi cechami produktów Palita są dostawa na czas, stabilna jakość, specjalistyczna wiedza i konkurencyjne ceny. Firma ma biura ulokowane w Shenzhen, Taipei, Hong Kongu i Dusseldorfie i zatrudnia w sumie około 1500 pracowników. Firma utrzymuje sieć sprzedaży na całym świecie i stara się utrzymywać bliski kontakt ze swoimi klientami.