Witamy w biurze prasowym
Uzupełnij najważniejsze informacje, skonfiguruj konto i ciesz się prostą w obsłudze platformą do kontaktu z mediami!
Zapraszamy
Wtorek 7 Grudnia 2021

karta Palit 2060 z 12 GB RAM

Palit Microsystems Ltd prezentuje kartę GeForce RTX™ 2060 wyposażoną w 12GB pamięci RAM.

The GeForce RTX™ 2060 12 GB to wersja premium swojego poprzednika RTX 2060 6 GB. Ulepszony o dwukrotnie większą ilość pamięci RAM i więcej rdzeni CUDA, nowy 12 GB model daje użytkownikowi do dyspozycji więcej mocy, która jest niezbędna do zaspokojenia wymagań najnowszych gier. Równocześnie daje dostęp do całego kompletu rewolucyjnych, z punktu widzenia gracza, technologii takich jak NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex, ray tracing w czasie rzeczywistym i nie tylko.

Palit GeForce RTX™ 2060 12 GB wyposażony jest w klasyczny układ chłodzący z dwoma wentylatorami o średnicy 90mm i radiator o budowie optymalizującej przepływ powietrza i rozpraszanie ciepła. Ten model oferuje niskie temperatury pracy, minimalny hałas i maksymalną stabilność dla graczy i profesjonalistów, tak aby mogli cieszyć się konkurencyjną wydajnością.

 

 

 

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie Palit

Założona w 1988 firma Palit Microsystems Ltd. znana z produkcji stabilnych, doskonałych I innowacyjnych produktów elektronicznych. Od 19 lat obecna jest na europejskim rynku. Jako jeden z czołowych producentów komponentów komputerowych, Palit stale dostarcza na cały świat wysokiej jakości karty graficzne z każdego przedziału cenowego. Jest to pierwszy producent kart graficznych na Tajwanie i jednocześnie największy producent w skali światowej. W 2016 roku produkowała niemal dwukrotnie więcej kart graficznych niż piąta firma w zestawieniu i niemal 1,5x więcej niż druga. Nazwa firmy pochodzi od słowa „palette” nawiązując do palety używanej przez malarzy. Najważniejszymi cechami produktów Palita są dostawa na czas, stabilna jakość, specjalistyczna wiedza i konkurencyjne ceny. Firma ma biura ulokowane w Shenzhen, Taipei, Hong Kongu i Dusseldorfie i zatrudnia w sumie około 1500 pracowników. Firma utrzymuje sieć sprzedaży na całym świecie i stara się utrzymywać bliski kontakt ze swoimi klientami.