Witamy w biurze prasowym
Uzupełnij najważniejsze informacje, skonfiguruj konto i ciesz się prostą w obsłudze platformą do kontaktu z mediami!
Zapraszamy
Wtorek 7 Grudnia 2021

GAINWARD GeForce RTX 2060 12 GB Ghost Series

Jako wiodąca marka na rynku kart graficznych dla entuzjastów Gainward z dumą prezentuje wydajniejszą kartę GeForce RTX 2060 z 12 GB — Gainward GeForce RTX 2060 12 GB z serii Ghost.

 

Seria Gainward GeForce RTX 2060 12 GB Ghost to wymyślone na nowo karty graficzne, wykorzystujące  rewolucyjną architekturę NVIDIA – Turing. Oprócz podwojonego rozmiaru pamięci i większej liczbą rdzeni CUDA seria Gainward GeForce RTX™ 2060 12 GB oferuje ray tracing w czasie rzeczywistym, sztuczną inteligencję i programowalne cieniowanie. Gry nigdy wcześniej nie dawały tyle frajdy.

 Karty z serii Gainward GeForce RTX 2060 12 GB Ghost wyposażone są w dwa ciche wentylatory, które zapewniają niezwykle wysoką wydajność termiczną przy bardzo niskim poziomie hałasu, nawet w wymagających grach.

Z kartą Gainward GeForce RTX 2060 12 GB Ghost gracze będą cieszyć się mocniejszym GPU i dwukrotnie większym buforem klatek niż w wypadku oryginalnej serii GeForce RTX 2060. Kompaktowa, ale potężna konstrukcja pozwala użytkownikom doświadczyć zupełnie nowej klasy wydajności także w środowisku gier 4K.

GAINWARD GeForce RTX 2060 12GB

Specyfikacja

Nazwa

GAINWARD

GeForce RTX 2060 12GB

Ghost OC

GAINWARD

GeForce RTX 2060 12GB

Ghost

GPU Chip

NVIDIA® GeForce RTX 2060

Rdzenie CUDA

2176

Taktowanie rdzenia (Boost)

1695 MHz

1650 MHz

Taktowanie pamięci

7,000 MHz (14Gbps)

Szerokość szyny pamięci

12 GB, 192 bits, 336 GB/s

Maks. TGP

184 W

Wyjścia

DisplayPort (1.4), HDMI (2.0b), DVI-D

Układ chłodzenia

Dual Fan

Złącze zasilania

8-pin

Intefejs

PCI-Express 3.0

Technologie

 

§  NVIDIA Turing architecture

§  12GB, 14Gbps GDDR6 na karcie

§  12nm FinFET proces

§  Real-Time Ray Tracing

§  NVIDIA GeForce Experience

§  Wsparcie Microsoft DirectX 12 Ultimate, Vulkan API, OpenGL 6

§  NVIDIA GPU Boost

§  NVIDIA Ansel

§  Zgodny z NVIDIA G-SYNC

§  VR Ready

§  PCI Express 3.0

Akcesoria

§  Instrukcja

§  Sterowniki, nagradzane oprogramowanie Expertool Tuning Utility

 

O firmie
Firma Gainward została założona w 1984. Misją Gainwarda jest produkowanie najbardziej zaawansowanych technicznie kart graficzne i najwyższy poziom zadowolenia klientów. Wysokiej klasy produkty Gainwarda cieszą się doskonałą renomą wśród entuzjastów. Wprowadzone przez Gainwarda określenia “Golden Sample” (GS) i “Golden Sample - Goes Like Hell” (GS-GLH) stały się synonimami, którymi określa się mocno I ekstremalnie podkręcone karty graficzne. Jako jedna z wiodących marek kart graficznych Gainward stale dostarcza najwydajniejsze produkty o doskonałej jakości starając się w ten potwierdzić zaufanie i szacunek klientów jakim obdarzają ją klienci. Główna siedziba firmy znajduje się w Taipei na Taiwanie, fabryki w Shenzhen w Chinach, a oddział europejski ma siedzibę w Niemczech. Ambicją firmy jest dostarczanie swoich produktów na cały świat przy jednoczesnej ścisłej kooperacji z lokalnymi partnerami.

 

Więcej informacji można znaleźć pod adresem http://www.gainward.com

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Informacje o firmie Palit

Założona w 1988 firma Palit Microsystems Ltd. znana z produkcji stabilnych, doskonałych I innowacyjnych produktów elektronicznych. Od 19 lat obecna jest na europejskim rynku. Jako jeden z czołowych producentów komponentów komputerowych, Palit stale dostarcza na cały świat wysokiej jakości karty graficzne z każdego przedziału cenowego. Jest to pierwszy producent kart graficznych na Tajwanie i jednocześnie największy producent w skali światowej. W 2016 roku produkowała niemal dwukrotnie więcej kart graficznych niż piąta firma w zestawieniu i niemal 1,5x więcej niż druga. Nazwa firmy pochodzi od słowa „palette” nawiązując do palety używanej przez malarzy. Najważniejszymi cechami produktów Palita są dostawa na czas, stabilna jakość, specjalistyczna wiedza i konkurencyjne ceny. Firma ma biura ulokowane w Shenzhen, Taipei, Hong Kongu i Dusseldorfie i zatrudnia w sumie około 1500 pracowników. Firma utrzymuje sieć sprzedaży na całym świecie i stara się utrzymywać bliski kontakt ze swoimi klientami.