Witamy w biurze prasowym
Uzupełnij najważniejsze informacje, skonfiguruj konto i ciesz się prostą w obsłudze platformą do kontaktu z mediami!
Zapraszamy
Czwartek 1 Kwietnia 2021

Aktualizacja BIOS-ów - Resizable BAR

Pojawiły się aktualizacje BIOS-ów dla kart graficznych firmy Palit.

Nowe wersje biosów dla kart RTX 3090/3080/3070/3060Ti zawierają obsługę funkcji Resizable BAR, która optymalizuje zarządzanie pamięcią i przyspiesza działanie aplikacji.

Na liście nie ma karty RTX 3060, bo nie wymaga ona aktualizacji funkcja Resizable BAR jest dostępna dla tej karty od samego początku jej sprzedaży.

BIOS-y dostępne są pod adresem https://www.palit.com/palit/download.php?lang=en

Aby skorzystać z Resizable BAR należy pobrać też nowe sterowniki NVIDIA, w wersji 465.89 

Tagi: RTX | palit | bios | resizable | bar
Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Ilustracje

Informacje o firmie Palit

Założona w 1988 firma Palit Microsystems Ltd. znana z produkcji stabilnych, doskonałych I innowacyjnych produktów elektronicznych. Od 19 lat obecna jest na europejskim rynku. Jako jeden z czołowych producentów komponentów komputerowych, Palit stale dostarcza na cały świat wysokiej jakości karty graficzne z każdego przedziału cenowego. Jest to pierwszy producent kart graficznych na Tajwanie i jednocześnie największy producent w skali światowej. W 2016 roku produkowała niemal dwukrotnie więcej kart graficznych niż piąta firma w zestawieniu i niemal 1,5x więcej niż druga. Nazwa firmy pochodzi od słowa „palette” nawiązując do palety używanej przez malarzy. Najważniejszymi cechami produktów Palita są dostawa na czas, stabilna jakość, specjalistyczna wiedza i konkurencyjne ceny. Firma ma biura ulokowane w Shenzhen, Taipei, Hong Kongu i Dusseldorfie i zatrudnia w sumie około 1500 pracowników. Firma utrzymuje sieć sprzedaży na całym świecie i stara się utrzymywać bliski kontakt ze swoimi klientami.